Свічки від геморою

Автор: admin

Рубрики: Види дієт

Свічки від геморою

Геморой — не важке захворювання, але деколи дуже хворобливе. У деяких випадках зняти сильні болі допомагають спеціальні знеболюючі ректальні свічки. Випускаються і свічки, які сприяють зміцненню місцевого імунітету тканин — це також має велике значення при геморої.

Причини виникнення геморою

Геморой — це захворювання, при якому розростається підслизовий шар прямої кишки, і формуються зовнішні і внутрішні гемороїдальні вузли. Зовнішні гемороїдальні вузли утворюються з сплетення дрібних вен і артерій і не мають чіткого розташування навколо заднього проходу, в той час як внутрішні вузли розташовані в самій прямій кишці.

Геморой може бути первинним і вторинним. Первинний геморой формується в тому випадку, коли постійно або регулярно підвищується внутрішньочеревний тиск. Тому геморой майже завжди супроводжує вагітність і зникає після неї. Може він виникнути і при важкій фізичній роботі (піднятті важких предметів), при постійному перебуванні в положенні сидячи, при зловживанні спиртними напоями, солоними і гострими стравами, за відсутності регулярного стільця, різних запальних процесах у товстому кишечнику.

Вторинний геморой виникає на тлі застійних явищ, коли з тієї чи іншої причини порушується відтік венозної крові з нижньої частини тулуба. Це розвивається при серцево-судинної недостатності, при пухлинах, здавлюють вени і порушують відтік з них крові і так далі.

Геморой може протікати гостро і хронічно і супроводжується такими неприємними явищами, як біль, печіння і сверблячка в області заднього проходу. У гемороїдальних вузлах може утворитися тромб і тоді стан хворого різко погіршується.

Як лікувати геморой

Перш за все, при геморої лікують основне захворювання його викликало (наприклад, серцево-судинну недостатність). Обов'язково намагаються відрегулювати стілець — він повинен бути щодня. Цього домагаються за допомогою спеціальної попускає дієти (молочно-рослинна дієта) і ректальних свічок (супозиторіїв). Існують ректальні свічки, які знімають буквально всі неприємні відчуття, які можуть виникати при геморої. Але їх потрібно вміти підібрати.

Які свічки випускаються для лікування геморою

Для лікування геморою випускається багато свічок. Але для того, щоб вони виявилися ефективними, їх повинен призначати лікар, тому що у різних свічок є свої домінуючі ефекти.

Якщо хворого турбує свербіж і біль після спорожнення кишечника, то застосовують свічки, що містять спазмолітики (речовини, що знімають спазм гладкої мускулатури, у тому числі і в області прямої кишки), наприклад, беладона, атакож свічки, які мають знеболюючим ефектом (з анестезином, новокаїном і так далі). Прикладом таких свічок є свічки анузол, до складу яких входить беладона і протизапальні засоби — трібромфенолят вісмуту і сульфат цинку. Ці свічки мають спазмолітичну, протизапальну, протимікробну, знеболювальну і підсушують дією.

Якщо турбують часті кровотечі, то в молодому віці можуть допомогти свічки з адреналіном. Літнім людям, які мають, як правило, нестабільний артеріальний тиск (АТ), такі свічки протипоказані, оскільки можуть викликати різкий підйом артеріального тиску.

Ректальні свічки Гепатромбін і Гепатромбін Г містять гепарин — він протидіє утворенню тромбів в гемороїдальних вузлах, а значить, і загострення геморою. Свічки гепарин Г крім гепарину містять глюкокортикоїдних гормон преднізолон (він знімає запалення) і лауромакрогол (полідоканол), який надає місцевоанестезуючу дію і забезпечує склерозування (затягування вузлів сполучною тканиною) гемороїдальних вузлів. Але ці свічки не містять потівомікробних і протигрибкових препаратів, тому протипоказані при бактеріальних, вірусних, грибкових ураженнях шкіри, туберкульозі, сифілісі — преднізолон посилить такі процеси. Протипоказані ці свічки і при пухлинах — вони будуть стимулювати їх ріст. Свічки з гепарином протипоказані при гемороїдальних кровотечах. При вагітності будь-які свічки можна застосовувати тільки за призначенням лікаря.

Прекрасно пом'якшують, знімають свербіж, сприяють загоєнню тканин ректальні свічки обліпихова. Вони також зміцнюють місцевий імунітет тканин — їх опірність впливу збудників інфекції. Таким же імуностимулюючим дією володіють ректальні свічки Реліф Адванс, які містять масло печінки акули (воно має протизапальну, кровоспинну і ранозагоювальну дію) і бензокаїн — місцевий знеболюючий препарат, який знімає біль і свербіння. Ці свічки майже не мають протипоказань. Не варто їх застосовувати тільки при підвищеної згортання крові.

Якщо застосовувати ректальні свічки суворо за показаннями (тобто за призначенням лікаря), то вони надають прекрасний лікувальний ефект.

Галина Романенко

Похожие записи

  1. Лікування геморою Лікування геморою Геморой — це варикозне розширення гемороїдальних вен прямої...
  2. Геморой Геморой Геморой є одним з найпоширеніших колопроктологічних захворювань, під яким...
  3. Гострий геморой Гострий геморой Термін «геморой» був запропонований ще Гіппократом, який розробив...

Ваш отзыв Это ваш шанс быть услышаным!

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

Поиск

Спонсоры

Статистика